I’m Design 2017
Starwood ana sponsorluğunda 28 Şubat-4 Mart 2017 tarihleri arasında 3.sü gerçekleşen I’M DESİGN tasarım etkinliği kapsamında 13 üniversiteden 40 öğrenciyi 4 gün süre ile fabrikamızda misafir ettik.
Milano Domus Akademi’den Emmanuel Ruffo ve Özyeğin Üniversitesinden Işıl Oygür İlhan yürütücülüğünde gerçekleşen workshop sonunda tasarım öğrencilerinin mobilya tasarımı ve levha ile ilk kez tanışmaları sağlandı.
4 Mart cumartesi günü Merinos AKKM’de Tasarım Her Dili Konuşur başlı…ğı altında gün boyu devam eden sunumlar da Salvatore Figliuzzi, Ayşegül Yavuz, Fahrettin Özlen, Alessandra Baldereschi, Natalia Rota Nodari, Emmanuel Ruffo, Gamze Güven, Hüseyin Yıldız, Ercan Ata, Mustafa Aydın çoğunluğunu tasarım öğrencilerinin oluşturduğu kalabalık bir dinleyici kitlesi ile buluşma imkanı yakaladı.
Sektörümüzün gelişmesi ve ilerlemesi için mobilya firmalarının tasarım değerine sahip ürünler üretmesi gerektiğinin bilinci ile Starwood olarak tasarıma ve tasarımcıya olan desteğimize tüm gücümüz ile devam ediyoruz…