1

H.SEVİM YILDIZ MESLEKİ EĞİTİM KÜLLİYESİ
Yeni yatırımlarla sürekli büyürken, ihtiyaç sahiplerine sunduğu yardımları kamuoyuyla bugüne kadar paylaşmayan Starwood, hem örnek teşkil etmek hem de müşterilerine dolaylı olarak katılımlarını bildirmek amacıyla “Eğitime % 100 Destek” amaçlı bir yatırımı hayata geçirdi. Nisan 2006’da temeli atılan 30.000.000$ bütçeli İnegöl H.Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsü projesi 26 binadan oluşmaktadır. Kampüsün 2.850 m²’lik ilk binası 2006 yılı sonunda tamamlanmıştır. Bu hayır işinin tamamı, Starwood’a hizmet veren, Starwood ile ticaret yapanların alışveriş cirolarından elde edilen karlarla yapılmıştır.
Eğitime yapılan yatırımın, topluma döneceği fikrini benimseyen Starwood, yeni nesillerin eğitim hayatına sağlayacağı katkıdan dolayı oldukça umutludur. Geleceğe birer meslek edinerek daha güvenle bakan gençlere bu ortamı sağlamaktan onur duyan Starwood, “Bilgi güçtür” anlayışını esas alarak girdiği bu proje sonunda bilgi, güç ve dolayısıyla özgüven sahibi bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.
Ülkemizin geleceğe güvenle yürümesi, eğitim ve refah seviyesini arttırmakla mümkündür. Bu inanç ışığında gerçekleştirilen hayır ile Starwood, sosyal sorumluluğunun bilincinde olduğunu gözler önüne sermektedir.

1

HACER SALİH YILDIZ İLKOKULU

1

İSTAŞ KENTAŞ ORTAOKULU

1

BENİM GELECEĞİM MOBİLYA
•”BENİM GELECEĞİM MOBİLYA” Projesi protokolü; İnegöl Kaymakamlığı, İnegöl Belediye Başkanlığı, İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası, İnegöl Müsiad ve Mind Up Eğitim Danışmanlık arasında imzalanmıştır. (11 Kasım 2014)
•Bu projenin amacı: İnegöl’de yaşayan gençlerimizin, meslek hayatlarına daha bilinçli bir şekilde hazırlanmasına yardımcı olmak ve vizyoner bir nesil yetiştirmektir.