DAHA İYİ HİZMET İÇİN YATIRIMLARA DEVAM EDİYORUZ…
Starwood sektörümüze daha iyi hizmet verebilmek adına yatırımlarına devam ediyor.
Dieffenbacher şirketi ile anlaşması imzalanan yıllık 460.000 m3 kapasiteli yonga levha üretim hattı tesisinin 2019 yazında İnegöl’de faaliyete geçmesi planlanmaktadır.
Dieffenbacher’ın Eppingen’deki genel merkezinde gerçekleşen sözleşme imza töreninde Starwood Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Yıldız Dieffenbacher’den bir tesis sipariş etme kararını vermesindeki en önemli nedenin fabrika ziyaretleri sırasında kendilerine tanıtılan dünyanın en ileri yonga levha şekillendirme ve presleme teknolojisi olduğunu belirtti. Starwood, yeni üretim hattı tesisini ağırlıklı olarak 6–8 mm kalınlığındaki ince levhaları üretmek için kullanmayı planlamaktadır.
Ek silindir ekranlı optimize edilmiş şekillendiricileri ve verimli sürekli baskı sistemleri için bir CPS + içeren 4 kafalı şekillendirme istasyonu olan yeni tesis ile Starwood sektörümüz için çok daha kaliteli levha üretimini hedeflemektedir.
Tesiste tutkal hazırlama ve dozlama, pres egzoz sistemi ve tesisin tüm otomasyonu, kalite kontrol sistemlerini de içeren bir tutkallama sistemi yer almaktadır. Ayrıca tamamı mevcut altyapıya entegre edilecek olan işlenmemiş levha taşıma sistemi, otomatik levha depolama sistemi ve zımparalama hattının da anlaşması imzalanmıştır.