HACI SEVİM YILDIZ MESLEKİ EĞİTİM KAMPÜSÜ


Yeni yatırımlarla sürekli büyürken, ihtiyaç sahiplerine sunduğu yardımları kamuoyuyla bugüne kadar paylaşmayan Starwood, hem örnek teşkil etmek hem de müşterilerine dolaylı olarak katılımlarını bildirmek amacıyla “Eğitime % 100 Destek” amaçlı bir yatırımı hayata geçirdi.


Nisan 2006’da temeli atılan 30 milyon dolar bütçeli İnegöl H.Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsü projesi 26 binadan oluşmaktadır. Kampüsün 2 bin 850 metrekarelik ilk binası 2006 yılı sonunda tamamlanmıştır. Bu hayır işinin tamamı, Starwood’a hizmet veren, Starwood ile ticaret yapanların alışveriş cirolarından elde edilen karlarla yapılmıştır. Eğitime yapılan yatırımın, topluma döneceği fikrini benimseyen Starwood, yeni nesillerin eğitim hayatına sağlayacağı katkıdan dolayı oldukça umutludur. Geleceğe birer meslek edinerek daha güvenle bakan gençlere bu ortamı sağlamaktan onur duyan Starwood, “Bilgi güçtür” anlayışını esas alarak girdiği bu proje sonunda bilgi, güç ve dolayısıyla özgüven sahibi bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Ülkemizin geleceğe güvenle yürümesi, eğitim ve refah seviyesini arttırmakla mümkündür. Bu inanç ışığında gerçekleştirilen hayır ile Starwood, sosyal sorumluluğunun bilincinde olduğunu gözler önüne sermektedir.

www.sevimyildizegitimkampusu.comSTARWOOD’DAN EĞİTİME DESTEK DEVAM EDİYOR“Eğitime Yüzde 100 Destek” parolasıyla çok sayıda sosyal sorumluluk projesine imza atan Starwood Orman Ürünleri Sanayi A.Ş., öğrencilerin kişisel gelişimleri ve daha fazla bilgiye ulaşmaları adına yeni bir proje ile eğitime katkıda bulunmaya devam etmektedir.
 

İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte planlanan ve öğrencilerin daha başarılı bir eğitim hayatı geçirmesi ve iş hayatında da başarılı bireyler olarak yer alması hedefiyle hazırlanan eğitim projesinde Eğitim Uzmanı Zafer Polat Koyuncu her yaş grubundan öğrencilere seminerler aracılığıyla ulaşmaktadır.Çok sayıda ilköğretim okulunun 7. ve 8. Sınıf öğrencilerine SBS’de verimliliği arttırmak amacıyla “Sınava Gittim Geleceğim” adlı seminerler verilmektedir.“Ülkemizin başarılı genç beyinlere ihtiyacı var , bizler de Starwood ekibi olarak bu ihtiyaca her türlü desteği vermeye devam edeceğiz”

 SEMİNER VERİLEN OKULLAR100. Yıl İlköğretim Okulu, İstaş- Kentaş İlköğretim Okulu, Prof. Dr. Selçuk Yahşi İlköğretim Okulu, Atatürk İlköğretim Okulu, Şakir Lakşe İlköğretim Okulu, Ticaret Sanayi Odası İlköğretim Okulu, Cemil Sönmez İlköğretim Okulu, Hacer Salih Yıldız İlköğretim Okulu, Cumhuriyet İlköğretim Okulu, Özel Saffet İlköğretim Okulu, Vehbi Koç İlköğretim Okulu, Şükrünailipaşa İlköğretim Okulu, Mesudiye İlköğretim Okulu, Dumlupınar İlköğretim Okulu, Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu, Altıeylül İlköğretim Okulu, Kaşıkçıoğlu İlköğretim Okulu,     Gazipaşa İlköğretim Okulu, Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulu, İshakpaşa İlköğretim Okulu.

 EĞİTİCİ EĞİTİMİStarwood A.Ş. eğitime verdiği destek kapsamında İstaş Kentaş İ.Ö. Okulu öğretmenlerine “Eğitici Eğitimi” verdi. “Bir Dakikalık Öğretmen Modeli” ve  “İş Ahlakı” konularına yer verilen eğitimin sonunda Okul Müdürü Orhan Erdoğan Eğitim Uzmanımız Polat Koyuncu’ya teşekkür etti.”